Producenci
Sapphire Technology Karta graficzna Radeon RX 7900 XT Pulse 20GB GDDR6 320bit 2DP/2HDMI
Opis
Dane techniczne
| Model | Radeon RX 7900 XT |
| Złącze karty graf. | PCI-E 16x ver. 4.0 |
| Producent chipsetu | AMD |
| Chipset | Radeon RX 7900 XT |
| Rodzaj pamięci | DDR6 |
| Szyna pamięci | 320-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 20 GB |
| Taktowanie rdzenia | 2075 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2450 MHz |
| Taktowanie pamięci | 20 Gbps |
| Porty wideo | 2 x DisplayPort |
| Porty wideo | 2 x HDMI |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12 Ultimate |
| Wymiary | 52,67 x 133,75 x 313 mm |
| Wersja | Box |