Producenci
Sapphire Technology Karta graficzna Radeon RX 9070 NITRO+ 16GB OC GDDR6 256bit 2DP/2HDMI
Opis
Dane techniczne
| Model | Radeon RX 9070 |
| Złącze karty graf. | PCI-E 16x ver. 5.0 |
| Producent chipsetu | AMD |
| Chipset | Radeon RX 9070 |
| Rodzaj pamięci | DDR6 |
| Szyna pamięci | 256-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 16 GB |
| Taktowanie rdzenia | 2210 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2700 MHz |
| Taktowanie pamięci | 20 Gbps |
| Porty wideo | 2 x HDMI |
| Porty wideo | 2 x DisplayPort |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12 Ultimate |
| Wymiary | 65,68 x 128,5 x 330,8 mm |
| Wersja | Box |