Producenci
Savio Kabel Display Port do HDMI 1,5m, CL-183
Opis
Displayport M - HDMI AM
- 30 AWG, OD: 5,0 mm
- Pozłacane końcówki
- Długość: 1,5 m
- Kolor: czarny
- v1.4 high speed
- Zakres działania: transfer audio- video
- Kierunek: DisplayPort -> HDMI
- Maksymalna rozdzielczość: 1080p
Przykładowe zastosowanie:
Przekazanie obrazu z komputera na monitor, projektor lub TV
AWG (American wire gauge; zwany również Brown & Sharpe wire gauge) znormalizowany system średnic przewodów elektrycznych stosowany w Stanach Zjednoczonych. Przekrój przewodu bezpośrednio przenosi się na maksymalny prąd, jaki może bezpiecznie przewodzić przewód.
Wraz z rosnącym numerem AWG maleje grubość przewodu.
OD parametr określający średnicę kabla.
Dane techniczne
| Zastosowanie | Wideo |
| Kolor | Czarny |
| Złącza #1 | HDMI Typ A Męska |
| Złącza #2 | DisplayPort Męska |
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Rodzaj | Kabel |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Długość przewodu | 0 mm |
| Długość przewodu | 0 mm |
| Rodzaj | Adapter |
| Zastosowanie | Antenowy |
| Złącza #1 | Brak |
| Złącza #2 | Brak |
| Standard | USB 1.1 |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Waga | 0 kg |
| Waga | 0 kg |