Producenci
Savio Karta sieciowa adapter Wi-Fi USB, 2.4 GHz / 5 GHz, 433 Mbps, AK-61
Opis
Adapter WIFI USB 2.4GHz/5GHz, AK-61 to innowacyjne rozwiązanie, które w prosty i efektywny sposób rozszerza możliwości łączności bezprzewodowej Twojego komputera stacjonarnego lub przenośnego. Wyposażony w zgodność z najnowszymi standardami, gwarantuje stabilny i szybki transfer danych oraz komfort użytkowania.
Stabilna łączność bezprzewodowa
Dzięki dwóm zakresom częstotliwości - 2.4GHz oraz 5GHz - możesz wybierać najlepszy sygnał w zależności od warunków w Twoim otoczeniu. To oznacza płynniejszą i bardziej stabilną łączność. Adapter oferuje prędkości przesyłu, które pozwolą Ci cieszyć się płynnym strumieniowaniem wideo, przeglądaniem stron internetowych i innymi działaniami online.
Szeroka kompatybilność
Niezależnie od tego, czy korzystasz z Windowsa, MacOSa czy Linuxa, adapter jest kompatybilny ze wszystkimi tymi systemami. Adapter posiada wygodny interfejs USB 2.0, a podłączenie go jest banalnie proste. Po prostu włącz i ciesz się bezprzewodowym połączeniem w każdych warunkach.
Specyfikacja techniczna:
- Zgodność ze standardami: IEEE 802.11 a/n/ac, IEEE 802.11 b/g/n
- Interfejs: USB 2.0
- Szybkość bezprzewodowa: - 11ac: do 433 Mbps - 11n: do 150 Mbps - 11g: 6/9/12/18/24/36/48/54 Mbps - 11b: 1/2/5.5/11 Mbps
- Kanały nadawania/odbierania: 1-14 (2.4 GHz), 32-165 (5 GHz)
- Rozpraszanie widma: DSSS
- Rodzaj modulacji: OFDM/CCK/16-QAM/64-QAM
- Rodzaj anteny: Zewnętrzna, dookólna 2 dBm
- Zakres częstotliwości w którym pracuje urządzenie radiowe: 2400 2483.5 MHz, 5150 5725 MHz
- Maksymalna moc częstotliwości radiowej emitowanej w zakresie częstotliwości, w której pracuje urządzenie radiowe: 2.4 GHz -
Dane techniczne
| Typ | WiFi |
| Interfejs | USB |
| Porty we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11n |
| Liczba anten | 1 |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary | 14 cm x 9,3 cm x 1,6 cm |
| Waga | 0.031 kg |