Producenci
Savio Ładowarka sieciowa USB Quick Charge, Power Delivery 3.0, 30W, LA-06
Opis
Ładowarka sieciowa USB Quick Charge Power Delivery 3.0 30W SAVIO LA-06
Kompatybilność ze wszystkimi smartfonami, tabletami itp.
Ładowarka sieciowa SAVIO LA-06 umożliwia jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń poprzez standardowy port USB A oraz port USB-C. Dzięki zastosowaniu technologii ładowania Quick Charge 3.0 oraz Power Delivery 3.0 możliwe jest nawet 4 razy szybsze ładowanie urządzeń. W przypadku gdy ładowane urządzenie nie obsługuje technologii szybkiego ładowania, ładowarka dostosuje wydajność ładowania do podłączonego urządzenia.
Dane techniczne
| Rodzaj | Sieciowa |
| Moc | 30 W |
| Napięcie wyjściowe | 12 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 3 A |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Złącza | 1 x USB |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 87 x 50 x 30 mm |
| Pozostałe parametry |
|