Producenci
Savio Podświetlana mini klawiatura bezprzewodowa RGB TV Box, Smart TV, konsole, PC, KW-03
Opis
SAVIO KW-03 Podświetlana klawiatura RGB bezprzewodowa Android TV Box, Smart TV, PS3, XBOX360, PC
Bezprzewodowa klawiatura SAVIO to wielofunkcyjne, kompaktowe urządzenie, łączące w sobie cechy pełnowymiarowej klawiatury QWERTY oraz panelu dotykowego (touchpad).
Dzięki multimedialnej klawiaturze Savio możemy w szybki i wygodny sposób przeglądać strony internetowe lub korzystać z telewizora, laptopa, komputera oraz z zainstalowanych na nich aplikacji.
Następca legendarnej KW-02 - Numer 1 najczęściej kupowanej klawiatury w Polsce wg portalu Komputer Świat.
Dane techniczne
| Model | KW-03 |
| Rodzaj | Smart TV |
| Rodzaj | Mini |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | USB |
| Interfejs | micro USB |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Unix |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 98 SE |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2008 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Tizen |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | FreeBSD |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows ME |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Solaris |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 2000 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2003 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows NT |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 Mobile |
| Pasuje do |
*Smartfon oraz tablet muszą posiadać funkcję OTG, podłączenie za pomocą kabla USB OTG. |
| Wymiary | 147 x 85 x 16 mm |
| Waga | 96 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry |
|