Producenci
Savio Słuchawki Gamingowe z mikrofonem, Strike
Opis
Słuchawki gamingowe SAVIO STRIKE Jack 2 x 3.5mm + USB
Savio STRIKE to niezwykle wygodne w użytkowaniu słuchawki za sprawą dużych, wygodnych i bardzo miękkich nauszników.
Zastosowane przetworniki o średnicy 40 mm gwarantują dźwięk wysokiej jakości. Gracz dzięki temu będzie mógł wczuć się jeszcze mocniej w rozgrywkę. Dużym atutem słuchawek poza wysokiej jakości dźwiękiem jest kabel w oplocie. który wydłuższa jego żywotność.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Złącza | 2 x 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 105 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 2 m |
| Kolor | Czarny |
| Pozostałe parametry |
Mikrofon:
|