Producenci
Savio Słuchawki Gamingowe z mikrofonem, Vertigo
Opis
Słuchawki gamingowe 7.1 Virtual surround SAVIO VERTIGO USB
Nowoczesny design, lekka konstrukcja i wyprofilowane nauszniki sprawiają, że seria VERTIGO to komfort i wydajność.
Zastosowana technologia dźwięku przestrzennego 7.1 virtual surround pozwala z niebywałą precyzją okreslić kierunek docierającego dźwięku. Słuchawki działają na zasadzie plug & play i sterowane są za pomocą prostego i intuicyjnego pilota na kablu. Cały przewód wykonany jest w oplocie co wydłuża jego żywotność, a użyty interfejs USB pozwala na sparowanie ich nie tylko z laptopem czy PC, ale równiez z TV BOX SAVIO GOLD.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Dźwięk | Surround 7.1 |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 116 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 2.4 m |
| Kolor | Czarny |
| Pozostałe parametry |
Mikrofon:
|