Producenci
Savio Zewnętrzna obudowa na dysk HDD/SDD 2,5 cala, USB 3.0, AK-65
Opis
Obudowa na dysk zewnętrzny HDD/SSD 2.5" Savio AK-65, to idealne rozwiązanie dla osób, które pragną przechowywać i przenosić swoje dane w wygodny i bezpieczny sposób.
Szybkie przenoszenie danych
Obudowa jest kompatybilna z dyskami HDD/SSD 2.5" o wysokości 7 lub 9.5 mm, dzięki czemu możesz wybrać dysk o pojemności i parametrach odpowiadających Twoim potrzebom. Duża prędkość transmisji danych zapewnia szybkie kopiowanie i przenoszenie plików, co jest niezwykle ważne w dzisiejszym dynamicznym środowisku cyfrowym.
Bezpieczne dane w każdych warunkach
Dzięki szerokiemu zakresowi temperatur przechowywania od -20C do 50C, obudowa może być bezpieczna w różnych warunkach atmosferycznych. Sprawia to, że Twoje dane pozostaną bezpieczne.
Kompaktowa i uniwersalna
Jej kompaktowe wymiary to 120.5 × 75 × 13 mm, a niewielka waga 45 g sprawiają, że jest to urządzenie wygodne i łatwe do przenoszenia. Kompatybilność z systemami operacyjnymi Windows XP, Vista, Win7/8/10/11, MacOS oraz Linux sprawia, że obudowa Savio jest niezwykle uniwersalna.
Specyfikacja techniczna:
- Interfejs: USB 3.0 SuperSpeed (do 5 Gbps)
- Typ dysku: HDD / SSD 2.5 o wysokości 7 lub 9.5 mm
- Prędkość transmisji danych do 5 Gbps
- Napięcie wejściowe: 5 V
- Temperatura przechowywania: -20C 50C
- Kompatybilność z systemami: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10 / 11, MacOS, Linux
Dane techniczne
| Typ dysku | HDD |
| Typ dysku | SSD |
| Typ | Obudowa zewnętrzna |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Interfejs dysku | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Wysokość | 120.5 mm |
| Szerokość | 75 mm |
| Głębokość | 13 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 120.5 × 75 × 13 mm |
| Waga | 45 g |
| Akcesoria w zestawie |
|