Producenci
Seagate Dysk Exos 7E10 2tb 512n SATA 3,5 ST2000NM000B
Opis
Dane techniczne
| Model | Exos 7E10 |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 2 TB |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Prędkość obrotowa | 7200 obr/min |
| Bufor | 256 MB |
| Wielkość sektora dysku | 512n |
| Pobór mocy | 9.4 W |
| Pobór mocy (czuwanie) | 5.16 W |
| Wysokość | 26.11 mm |
| Szerokość | 101.85 mm |
| Głębokość | 147 mm |
| Waga | 620 g |