Producenci
Seagate Dysk Exos X18 10TB 4Kn SATA 3,5 ST10000NM018G
Opis
Dane techniczne
| Model | Exos X18 |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 10 TB |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Prędkość obrotowa | 7200 obr/min |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 170 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 550 K |
| Wysokość | 26.1 mm |
| Szerokość | 101.85 mm |
| Głębokość | 147 mm |
| Waga | 650 g |