Producenci
Seagate Dysk Exos X22 20TB 4Kn SATA 3,5
Opis
Dane techniczne
| Model | Exos X22 |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Dodatkowy numer producenta | ST20000NM004E |
| Pojemność dysku | 20 TB |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Prędkość obrotowa | 7200 obr/min |
| Bufor | 512 MB |
| Wielkość sektora dysku | 4Kn |
| Czas dostępu | 4.16 ms |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 168 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 550 K |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 2500000 h |
| Nieprzerwana praca 24/7 | Tak |
| Pobór mocy | 9.4 W |
| Pobór mocy (czuwanie) | 5.4 W |
| Wysokość | 26.11 mm |
| Szerokość | 101.85 mm |
| Głębokość | 147 mm |
| Waga | 0.68 kg |