Producenci
Seagate Dysk HDD SkyHawkAI 8TB 3,5cala 256MB ST8000VE001
Opis
Dysk twardy SEAGATE SkyHawkAI 8TB 3,5 256MB
Seagate SkyHawk AI 18 TB to dysk zoptymalizowany pod kątem monitoringu, zaprojektowany dla NVR ze sztuczną inteligencją (AI).
Dane techniczne
| Model | SkyHawkAI |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Pojemność dysku | 8 TB |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Transfer zewnętrzny | 235 MB/s |
| Wysokość | 26.11 mm |
| Szerokość | 101.85 mm |
| Głębokość | 146.99 mm |
| Waga | 716 g |
| Pozostałe parametry |
|