Producenci
Seagate Dysk IronWolf Pro 20TB 3,5 SATA ST20000NT001
Opis
IronWolf Pro
Dyski IronWolf Pro zaprojektowano z myślą o całodobowej wydajności, niezawodności oraz trwałości w wielokieszeniowych rozwiązaniach pamięci masowej RAID wykorzystywanych przez większą liczbę użytkowników w handlu i przedsiębiorstwach. Całkowity spokój dzięki 5-letniej ograniczonej gwarancji, darmowym, 3-letnim usługom Rescue Data Recovery Services (usługom odzyskiwania danych) oraz IronWolf Health Management.
Dane techniczne
| Model | IronWolf Pro |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 20 TB |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Prędkość obrotowa | 7200 obr/min |
| Bufor | 256 MB |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 26.11 mm |
| Szerokość | 101.85 mm |
| Głębokość | 146.99 mm |
| Waga | 0.67 kg |