Producenci
Seagate Dysk IronWolfPro 10TB 3.5'' 256MB ST10000NT001
Opis
IronWolf Pro został zaprojektowany w celu zapewnienia niezawodnej wydajności w środowiskach pracy wymagających 24x7. Został zaprojektowany do pracy w komercyjnych i korporacyjnych rozwiązaniach pamięci masowej NAS z wieloma kieszeniami, wieloma użytkownikami i wieloma aplikacjami.
Dane techniczne
| Model | IronWolf Pro |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 10 TB |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Prędkość obrotowa | 7200 obr/min |
| Bufor | 256 MB |
| Poziom hałasu | 30 dB |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 26.11 mm |
| Szerokość | 101.85 mm |
| Głębokość | 146.99 mm |
| Waga | 720 g |