Producenci
Seagate Dysk One Touch Desktop HUB 8TB 3,5 STLC8000400
Opis
One Touch HUB
Powiedzmy sobie wprost: jesteśmy stale zajęci. A tworzenie kopii zapasowych cyfrowych wspomnień zawsze jest na liście rzeczy do zrobienia. Korzystając z dysku One Touch Hub, masz to odfajkowane. Jest to chroniona hasłem pamięć masowa z przednim portem USB-C i USB 3.0 do szybkiego tworzenia kopii zapasowych plików ORAZ ładowania wielu urządzeń jednocześnie. Nie musimy stale pamiętać o robieniu kopii zapasowych, mając do dyspozycji dysk kompatybilny z komputerami Windows i Mac, który zapewnia mirroring plików oraz możliwości przechowywania niezliczonej ilości zdjęć.
Dane techniczne
| Model | One Touch HUB |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Pojemność dysku | 8 TB |
| Interfejs dysku | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 198.5 mm |
| Szerokość | 129.9 mm |
| Głębokość | 45.3 mm |
| Waga | 1.24 kg |