Producenci
Seagate Dysk SkyHawkAI 16TB 3,5 256MB ST16000VE002
Opis
Dysk HDD Seagate SkyHawkAI 16 TB
Seagate SkyHawk AI 16 TB to dysk zoptymalizowany pod kątem monitoringu, zaprojektowany dla NVR ze sztuczną inteligencją (AI) do zastosowań brzegowych.
Dane techniczne
| Model | SkyHawkAI |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Pojemność dysku | 16 TB |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 26.11 mm |
| Szerokość | 101.85 mm |
| Głębokość | 146.99 mm |
| Waga | 670 g |