Producenci
Seagate Dysk twardy 3,5 cala SkyHawk 1TB 256MB ST1000VX013
Opis
SkyHawk 1 TB
Dysk SkyHawk wykorzystuje bogate doświadczenie firmy Seagate w produkcji dysków przeznaczonych do systemów monitoringu.
Wykorzystaj 1 TB pojemności przeznaczonej do całodobowych obciążeń roboczych w dyskach SkyHawk do przechowywania materiałów wideo, które wyposażono w technologię ImagePerfect zyskaj jeszcze szybsze, bardziej wydajne i cichsze dyski zaprojektowane z myślą o systemach DVR i NVR.
Po integracji z kompatybilnymi systemami NVR dyski te zapewniają wzrost ogólnej niezawodności systemu dzięki oprogramowaniu SkyHawk Health Management (SHM). Dodatkowo dyski SkyHawk obejmują trzyletni plan Rescue Data Recovery Services (usługi odzyskiwania danych).
Dane techniczne
| Model | SkyHawk |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Bufor | 256 MB |
| Wysokość | 20.2 mm |
| Szerokość | 101.6 mm |
| Głębokość | 146.99 mm |
| Waga | 415 g |