Producenci
Seagate Dysk zewnętrzny Expansion 4TB 2,5 STKM4000400 czarny
Opis
Dysk zewnętzrny Expansion 4TB 2,5 STKM4000400 czarny
Przenośny dysk Seagate Expansion jest kompaktowy i idealny do życia w biegu. Natychmiast dodaj więcej miejsca do przechowywania na komputerze PC lub Mac i podczas podróży miej duże pliki przy sobie.
Dane techniczne
| Model | Expansion |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Pojemność dysku | 4 TB |
| Interfejs dysku | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 115.3 mm |
| Szerokość | 80 mm |
| Głębokość | 20.9 mm |
| Waga | 257 g |