Producenci
Sencor Cyfrowa ramka na zdjęcia SDF 1082 WH Ramka foto 10,1 cala
Opis
Cyfrowa ramka na zdjęcia
Dane techniczne
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Przekątna ekranu | 10,1'' |
| Rozdzielczość | 1280 x 800 |
| Czytnik kart pamięci | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Odtwarzane formaty zdjęć | JPG |
| Odtwarzane formaty zdjęć | PNG |
| Odtwarzane formaty audio | MP3 |
| Odtwarzane formaty audio | WMA |
| Odtwarzane formaty wideo | MPEG-4 |
| Odtwarzane formaty wideo | MPEG-2 |
| Odtwarzane formaty wideo | RMVB |
| Odtwarzane formaty wideo | MPEG |
| Funkcje specjalne |
|
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy 100-240 V / DC 5 V 1,5 A (w zestawie) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 250 x 160 x 22 mm |
| Waga | 0.6 kg |
| Pozostałe parametry |
|