Producenci
Sencor Cyfrowa ramka na zdjęcia SDF 782WH RAMKA FOTO FILMY, 7 cali
Opis
Cyfrowa ramka na zdjecia.
Dane techniczne
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Przekątna ekranu | 7'' |
| Rozdzielczość | 1024 x 600 |
| Czytnik kart pamięci | MMC |
| Czytnik kart pamięci | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Odtwarzane formaty zdjęć | PNG |
| Odtwarzane formaty zdjęć | JPG |
| Odtwarzane formaty audio | MP3 |
| Odtwarzane formaty audio | WMA |
| Odtwarzane formaty wideo | AVI |
| Odtwarzane formaty wideo | MPEG-2 |
| Odtwarzane formaty wideo | MPEG |
| Odtwarzane formaty wideo | DIVX |
| Odtwarzane formaty wideo | RMVB |
| Odtwarzane formaty wideo | SVCD |
| Odtwarzane formaty wideo | VCD |
| Funkcje specjalne |
|
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy 100-240 V / DC 5 V 1,5 A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 180x126x24mm |
| Waga | 0.5 kg |
| Pozostałe parametry |
|