Producenci
Sencor Głośnik Bluethooth SSS 1000 3W, IPX 4, TWS Czarny
Opis
Wodoodporny głośnik Bluetooth
- Wodoodporny głośnik z klasą wodoszczelności IPX4
- Osłona głośnika z tkaniny premium
- Bluetooth Audio 5.0
Dane techniczne
| Rodzaj | Mobilne |
| System | Mono |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 3 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 60 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 16 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | microUSB |
| Zasilanie | Akumulator |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Czas ładowania | 4 h |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 13 h |
| Wymiary | 85 x 85 x 50 mm |
| Waga | 148 g |
| Pozostałe parametry | Właściwości:
Dźwięk:
Wejścia:
Inne:
|