Producenci
Sencor Głośnik Bluetooth, Radio Sencor SSS 1060 Blue Moc 5W,IPX7, TWS
Opis
Głośnik Bluetooth ze stopniem ochrony IPX7
- Wodoodporny głośnik z klasą wodoszczelności IPX7
- Osłona głośnika z tkaniny premium
- Funkcja TWS (True Wireless Stereo)
Dane techniczne
| Rodzaj | Mobilne |
| System | Mono |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 5 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 80 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 16 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | microUSB |
| Zasilanie | Akumulator |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Niebieski |
| Czas ładowania | 3 h |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 6 h |
| Wymiary | 143 x 94 x 45 mm |
| Waga | 210 g |
| Pozostałe parametry | Właściwości
Dźwięk:
Wejścia:
Inne:
|