Producenci
Sencor Głośnik Bluetooth SSS 6100 Sirius 16W, TWS, NFC, IPX6
Opis
Głośnik Bluetooth ze stopniem ochrony IPX6
- Wodoodporny głośnik z klasą wodoszczelności IPX6
- Osłona głośnika z wysokiej jakości tkaniny
- Łatwe podłączenie przez NFC
Rewolucyjny SSS 6100N to kompaktowy wodoodporny głośnik z dźwiękiem przestrzennym 360°. Umożliwia słuchanie muzyki ze smartfona lub tabletu za pośrednictwem bezprzewodowego połączenia Bluetooth z odległości do 15 m. Mocny i czysty dźwięk gwarantują dwa głośniki o mocy maksymalnej 16 W i dwa głośniki pasywne. Głośnik wyposażono w technologię NFC, która pozwala na łatwe i szybkie połączenie ze smartfonem oraz technologię TWS umożliwiającą połączenie ze sobą dwóch głośników. Głośnik jest wodoodporny, zapewnia stopień ochrony IPX6. Teraz możesz słuchać muzyki także w niekorzystnych warunkach pogodowych lub przy basenie. Wbudowany akumulator 2500mAh pozwala na słuchanie muzyki nawet przez 8 godzin. Wyjątkowy SSS 6100N to świetny partner w każdej sytuacji i w każdym miejscu.
Dane techniczne
| Rodzaj | Mobilne |
| System | 2.2 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Nagłośnienie |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 16 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 80 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 16 kHz |
| Stosunek sygnału do szumu | 60 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | NFC |
| Złącza | microUSB |
| Złącza | AUX |
| Zasilanie | Akumulator |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Czas ładowania | 8 h |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 3 h |
| Wymiary | 159 x 65 x 63mm |
| Waga | 365 g |
| Pozostałe parametry | Właściwości:
Dźwięk:
Wejścia:
Inne:
|