Producenci
Sencor Głośnik Bluetooth SSS 6400 Sirius 30W, TWS, NFC, IPX6 Czarny
Opis
Głośnik Bluetooth z odpornością IPX6
- Wodoszczelny głośnik z klasą wodoszczelności IPX6
- Łatwe podłączenie przez NFC
- Maksymalna moc głośnika 30 W
Dane techniczne
| Rodzaj | Mobilne |
| System | 2.2 |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Nagłośnienie |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 30 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 80 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 16 kHz |
| Stosunek sygnału do szumu | 60 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | NFC |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | microUSB |
| Złącza | AUX |
| Zasilanie | Akumulator |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Czas ładowania | 3 h |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 7 h |
| Wymiary | 187 x 78 x 78 mm |
| Waga | 620 g |
| Pozostałe parametry | Właściwości:
Dźwięk:
Wejścia:
Inne:
|