Producenci
Sencor Głośnik Bluetooth z radiem SSS 3000 KIDS 16W, panel LED
Opis
Głośnik bezprzewodowy LED
- Efekty świetlne z możliwością wyłączenia
- Radio FM
- Wodoodporność IPX4
Dane techniczne
| Rodzaj | Mobilne |
| System | 2.2 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 16 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 80 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | AUX |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Złącza | 1 x USB |
| Zasilanie | Akumulator |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Czas ładowania | 3 h |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 7 h |
| Wymiary | 255 x 110 x 87 mm |
| Waga | 750 g |
| Pozostałe parametry | Właściwości
Dźwięk:
Wejścia:
Inne:
|