Producenci
Sencor Głośnik Bluetooth z radiem SSS 3100 KIDS 60W, panel LED
Opis
Głośnik bezprzewodowy SSS 3100
- Wodoodporny głośnik z klasą wodoszczelności IPX5
- Efekty świetlne z możliwością wyłączenia
- Funkcja TWS (True Wireless Stereo)
Dane techniczne
| Rodzaj | Mobilne |
| System | 2.2 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Nagłośnienie |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 60 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 85 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 16 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | AUX |
| Złącza | 6,3 mm jack |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Zasilanie | Akumulator |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Czas ładowania | 4 h |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 7 h |
| Wymiary | 360 x 135 x 184 mm |
| Waga | 2100 g |
| Pozostałe parametry | Właściwości
Dźwięk:
Wejścia:
Inne:
|