Producenci
Sencor Głośnik bluetooth SIRIUS 2 czarny moc 20W, LED, TWS
Opis
Głośnik bluetooth
- Wodoodporny głośnik o klasie szczelności IPX7
- Osłona głośnika z tkaniny premium
- Funkcja TWS (True Wireless Stereo)
- Oświetlenie LED głośników
- Funkcja zestawu głośnomówiącego
Dane techniczne
| Rodzaj | Mobilne |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 30 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 50 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Zasilanie | Akumulator |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Czas ładowania | 3 h |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 8 h |
| Wymiary | 227 x 94 x 96 mm |
| Waga | 998 g |
| Pozostałe parametry |
|