Producenci
Sencor Gramofon STT 212U Cyfrowy tuner FM, USB/SD, MP3, BT
Opis
Gramofon z funkcją autostop
Dane techniczne
| Moc wyjściowa | 2 x 5 W |
| Regulacja pitch | Nie |
| Prękość płyty | 78 RPM |
| Prękość płyty | 33 RPM |
| Prękość płyty | 45 RPM |
| Tuner FM | Tak |
| Pasma | FM (UKF) |
| Pamięć stacji | 30 |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Odtwarzanie z USB | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Typ kart pamięci | SD |
| Zgrywanie dźwięku | Kartę pamięci |
| Zgrywanie dźwięku | USB |
| Funkcje specjalne |
|
| Złącza | RCA |
| Złącza | 1 x USB |
| Akcesoria w zestawie | pilot zdalnego sterowania |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 305 x 288 x 124 mm |
| Waga | 1.9 kg |