Producenci
Sencor Przenośny głośnik Bluetooth SSS 81,Moc 2x5W,Radio FM,USB
Opis
Przenośny głośnik bluetooth SSS 81,Moc 2x5W,Radio FM,USB
- Wyświetlacz LED
- Mały Rozmiar, Duża Moc Akustyczna
- Wzmacniacz Klasy D (oferujący pełny dźwięk oraz optymalną wydajność przy minimalnym zużyciu energii)
- Wbudowany Akumulator 2000mAh
Dane techniczne
| Rodzaj | Mobilne |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 10 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 65 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 18.5 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Kolor | Czerwony |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 223 x 70 x 71 mm |
| Waga | 0.7 kg |
| Pozostałe parametry |
|