Producenci
Sencor Przenośny głośnik SSS 3200 KIDS, Bluetooth, funkcja karaoke
Opis
Dziecięcy głośnik Bluetooth z mikrofonem
- Karaoke z możliwością nagrywania
- Wielokolorowe podświetlenie głośnika LED
- Wbudowany akumulator
Dane techniczne
| Rodzaj | Mobilne |
| Rodzaj | Sieciowy |
| System | Mono |
| Przeznaczenie | Nagłośnienie |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 30 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 100 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Zasilanie | Akumulator |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Wielokolorowy |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Czas ładowania | 3 h |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 5 h |
| Wymiary | 420 x 205 x 290 mm |
| Waga | 3.5 kg |
| Pozostałe parametry |
|