Producenci
Sencor Ramka cyfrowa foto SDF 742WH Ramka na zdjecia 7cali
Opis
Ramka cyfrowa foto SDF 742WH
Dane techniczne
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT LCD |
| Przekątna ekranu | 7'' |
| Rozdzielczość | 1024 x 600 |
| Czytnik kart pamięci | MMC |
| Czytnik kart pamięci | SD |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Odtwarzane formaty zdjęć | PNG |
| Odtwarzane formaty zdjęć | JPG |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Zasilanie | AC Adaptor 100-240 V/ DC 5 V 1 A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 178x126x22mm |
| Waga | 350 g |
| Pozostałe parametry |
|