Producenci
Sencor Ramka cyfrowa na zdjecia SDF 1080 WH RAMKA FOTO, CYFROWA 10,1 cal
Opis
Ramka cyfrowa na zdjecia SDF 1080 WH RAMKA FOTO, CYFROWA 10,1 cal
Dane techniczne
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT LCD |
| Przekątna ekranu | 10,1'' |
| Rozdzielczość | 1024 x 600 |
| Czytnik kart pamięci | SD |
| Czytnik kart pamięci | MMC |
| Odtwarzane formaty zdjęć | Brak |
| Odtwarzane formaty audio | Brak |
| Odtwarzane formaty wideo | Brak |
| Funkcje specjalne |
|
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Zasilanie | Zasilacz 100-240 V 50 HZ; = 5 V / 1,5 A. |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 250 x 160 x 22 mm |
| Waga | 0.6 kg |
| Pozostałe parametry |
|