Producenci
Sencor Ramka cyfrowa na zdjęcia z Wifi SDF 1091 W 10.1 cala 4.6 pamięci
Opis
Cyfrowa ramka do zdjęć WiFi
Dane techniczne
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Przekątna ekranu | 10,1'' |
| Rozdzielczość | 1280 x 800 |
| Czytnik kart pamięci | microSD |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Pamięć wewnętrzna | 4.6 GB |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Odtwarzane formaty zdjęć | Zależne od oprogramowania |
| Odtwarzane formaty audio | Zależne od oprogramowania |
| Odtwarzane formaty wideo | Zależne od oprogramowania |
| Funkcje specjalne |
|
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Złącza | microSD |
| Złącza | 1 x USB |
| Zasilanie | Zasilacz 100-240 V 50/60 HZ, 0,3 A ; = 5V/2A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 266 x 186 x 20 mm |
| Waga | 520 g |
| Pozostałe parametry |
|