Producenci
Sencor Ramka na zdjęcia cyfrowa SDF 1371 13 cali czarna
Opis
Dane techniczne
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT-LED |
| Przekątna ekranu | 13,3'' |
| Rozdzielczość | 1280 x 800 |
| Czytnik kart pamięci | MMC |
| Czytnik kart pamięci | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Odtwarzane formaty zdjęć | PNG |
| Odtwarzane formaty zdjęć | BMP |
| Odtwarzane formaty zdjęć | JPG |
| Odtwarzane formaty audio | MP3 |
| Odtwarzane formaty audio | FLAC |
| Odtwarzane formaty audio | APE |
| Odtwarzane formaty wideo | MOV |
| Odtwarzane formaty wideo | RMVB |
| Odtwarzane formaty wideo | AVI |
| Odtwarzane formaty wideo | FLV |
| Odtwarzane formaty wideo | MP4 |
| Odtwarzane formaty wideo | MKV |
| Funkcje specjalne |
|
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Złącza | miniUSB |
| Złącza | 1 x USB |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Zasilanie | 100-240 V / 12V 1A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 318 x 224 x 25 mm |
| Waga | 1.1 kg |
| Pozostałe parametry |
|