Producenci
Sencor Słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem SEP 500BT BK douszne przewód
Opis
Słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem SEP 500BT BK douszne
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Call center |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Bluetooth | 1.0 |
| Złącza | microUSB |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 300 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 40 kHz |
| Czułość | 120 dB |
| Mikrofon | Nie |
| Zasięg | 10 mm |
| Pojemność baterii | 70 mAh |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 5 s |
| Czas ładowania | 1 s |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | Średnica głośnika: 10 mm |
| Waga | 19 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry |
|