Producenci
Sencor Słuchawki sportowe bezprzewodowe SEP 570BT TWS douszne BT 5.3
Opis
Słuchawki sportowe bezprzewodowe SEP 570BT TWS douszne BT 5.3
Bezprzewodowe sportowe słuchawki douszne TWS z mikrofonem
- Wysokiej jakości nauszniki
- Sterowanie dotykowe
- Komfort biegania
Poczuj najwyższą swobodę biegania dzięki naszym słuchawkom dousznym TWS. Dzięki zaawansowanej technologii Bluetooth w wersji 5.3 uzyskasz stabilne i bezproblemowe połączenie bez żadnych ograniczeń. Dzięki ładowarce wyposażonej w wyświetlacz masz doskonałą kontrolę nad stanem baterii, dzięki czemu zawsze możesz biegać z pełną mocą. Co więcej, dzięki bezprzewodowemu ładowaniu pudełka przygotowanie się do treningu jest jeszcze łatwiejsze. Zaledwie 1,5 godziny ładowania zapewnia aż 8 godzin ciągłego odtwarzania. Nic nie spowolni Cię w drodze do sportowego sukcesu.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Bluetooth | 5.3 |
| Złącza | 1 x USB |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 102 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Pojemność baterii | 55 mAh |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 8 h |
| Czas ładowania | 1.5 h |
| Kolor | Czarny |
| Pozostałe parametry |
|