Producenci
Sencor Soundbar z bezprzewodowym subwooferem SSB 5500BW 2.1CH 160Watt
Opis
SSB 5500BW 2.1 Ch Soundbar z bezprzewodowym subwooferem
- Maksymalna moc szczytowa 160 W
- Bezprzewodowy subwoofer
- Dźwięk przestrzenny 3D stereo
- Wstępnie ustawione korektory
- 3 głośniki (Lewy i prawy + bezprzewodowy subwoofer)
Dane techniczne
| Rodzaj | Subwoofery |
| System | 2.1 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Pilot |
| Moc subwoofera | 160 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 75 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Stosunek sygnału do szumu | 80 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x HDMI |
| Złącza | 1 x USB |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 3.9 kg |
| Pozostałe parametry |
|