Producenci
Sencor Soundbar z wbudowanymi subwooferami SSB 4450BS 2.1 200Watt
Opis
Soundbar z wbudowanymi subwooferami
- Maksymalna moc szczytowa 200 W
- Dwa wbudowane subwoofery
- Dźwięk przestrzenny 3D stereo
- 2.1-kanałowy soundbar z wbudowanymi subwooferami
Dane techniczne
| Rodzaj | Subwoofery |
| System | 2.1 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Konferencje |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Nie |
| Moc subwoofera | 200 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 80 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 15 kHz |
| Stosunek sygnału do szumu | 80 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Złącza | 1 x HDMI |
| Złącza | 1 x USB |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 960 x 131 x 71 mm |
| Waga | 3.4 kg |
| Pozostałe parametry |
|