Producenci
Sencor Telefon komórkowy Element P012S Ekran 1.77cala Dual SIM
Opis
Telefon komórkowy dla seniorów.
Dane techniczne
| Model | Element P012S |
| Transmisja danych | Brak |
| Sieć GSM | 1900 MHz |
| Sieć GSM | 1800 MHz |
| Sieć GSM | 850 MHz |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć UMTS | Nie |
| Sieć LTE | Nie |
| Obudowa | Standardowa |
| Waga | 73 g |
| Wysokość | 116 mm |
| Szerokość | 52 mm |
| Głębokość | 13 mm |
| Bateria | Akumulator: Li-Ion 600 mAh |
| Kolor | Czarny |
| Klawiatura QWERTY | Nie |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Przekątna ekranu | 1,77'' |
| Pozostałe parametry wyświetlacza | Rozdzielczość: 160 × 128 |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Szczegółowe dane aparatu | Tylny: 0,08 Mpx (VGA) |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | microUSB |
| GPS | Nie |
| Pamięć wewnętrzna | 32 MB |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Karta SIM | Standard |
| Tuner FM | Tak |
| Odtwarzacz Audio | Tak |
| Dyktafon | Nie |
| Java | Tak |
| MMS | Tak |
| Rozmowy video | Nie |
| System operacyjny | Windows Mobile |
| Przeglądarka www | Nie |
| Klient e-mail | Nie |
| Dual SIM | Tak |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry |
|