Producenci
Sencor Telewizor 24 cale SLE 2472TCS HD READY,DVB-T/T2/C/S2
Opis
- Przekątna wyświetlacza 60 cm (24"), rozdzielczość HD Ready
- HD DVB-T/T2/C/S/S2 tunery
- Odtwarzanie i zapis na dysk USB
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | SLE 2472TCS |
| Panel | D-LED |
| Przekątna ekranu | 24" |
| Technologia HD | HD Ready |
| Rozdzielczość | 1366 x 768 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Jasność | 180 cd/m² |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-2 |
| Tuner TV | DVB-T2/HEVC (H.265) |
| Tuner TV | DVB-S2 |
| Tuner TV | DVB-C |
| Smart TV | Nie |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Funkcje | DNR |
| Funkcje | DCF |
| Funkcje | Zegar |
| Funkcje | AVL |
| Funkcje | Time shift |
| Funkcje | EPG |
| Funkcje | Wielojęzyczne menu OSD |
| Funkcje | Automatyczne skanowanie kanałów |
| Funkcje | Automatyczne wyłączenie |
| Funkcje specjalne |
|
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 6 W |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Tryb hotelowy | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Gniazda we/wy | 1 x Wejście antenowe |
| Gniazda we/wy | 1 x Mini AV in |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x Gniazdo CI/Cl+ |
| Gniazda we/wy | 1 x mini component (Y, Pb, Pr) |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio in |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 21 kW |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 330 mm |
| Wysokość z podstawą | 372 mm |
| Szerokość | 552 mm |
| Głębokość | 82 mm |
| Głębokość z podstawą | 154 mm |
| Waga | 1.9 kg |
| Waga z podstawą | 2 kg |
| Pozostałe parametry |
|