Producenci
Sencor Telewizor 32 cale HD SLE 3230TCS DVB-T/T2/C/S/S2 Ci+ HEVC
Opis
Dane techniczne
| Model | SLE 3230TCS |
| Panel | D-LED |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Technologia HD | HD Ready |
| Rozdzielczość | 1366 x 768 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Jasność | 180 cd/m² |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-4 (H.264) |
| Tuner TV | DVB-C |
| Tuner TV | DVB-T2/HEVC (H.265) |
| Tuner TV | DVB-S2 |
| Smart TV | Nie |
| Obraz | DNR |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Funkcje | Wielojęzyczne menu OSD |
| Funkcje | Wyłącznik czasowy |
| Funkcje | Time shift |
| Funkcje | DCF |
| Funkcje | Zegar |
| Funkcje | Automatyczne skanowanie kanałów |
| Funkcje | AVL |
| Funkcje | EPG |
| Funkcje | Blokada rodzicielska |
| Funkcje | LCN |
| Funkcje | Automatyczne wyłączenie |
| Funkcje | Wyłączenie obrazu (dla radia) |
| Funkcje | Programator czasu |
| Funkcje | Skanowanie progresywne |
| Funkcje | DNR |
| Funkcje specjalne | Tryb Hotelowy |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 16 W |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Tryb hotelowy | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Gniazda we/wy | 1 x Gniazdo CI/Cl+ |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x Wejście antenowe |
| Gniazda we/wy | 1 x Mini AV in |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x Component (Y, Pb, Pr) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 65 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 478 mm |
| Wysokość z podstawą | 433 mm |
| Szerokość | 732 mm |
| Głębokość | 88 mm |
| Głębokość z podstawą | 190 mm |
| Waga | 3.2 kg |
| Waga z podstawą | 3.5 kg |
| Pozostałe parametry | Odtwarza:
|