Sencor Telewizor 32 cale Smart webOS LG 12/240V SLE 32S830WB Wi-Fi BT5.0
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
723.40
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Sencor
Kod produktu: 1_965181
Opis
Telewizor 32 cale SMART webOS LG, zasilanie 230V i 12V
Dane techniczne
Model
SLE 32S830WB
Panel D-LED
Przekątna ekranu 32"
Technologia HD HD Ready
Rozdzielczość 1366 x 768
Proporcje obrazu 16:9
Jasność 180 cd/m²
Czas reakcji 6.5 ms
Tuner TV DVB-S2
Tuner TV DVB-T MPEG-4 (H.264)
Tuner TV DVB-C
Tuner TV DVB-S
Tuner TV DVB-T2/HEVC (H.265)
Smart TV Tak
System TV WebOS LG
Obraz HDR10
Obraz DNR
PVR/DVR Tak
Obsługa 3D Nie
DLNA Nie
Technologie
  • Wi-Fi
  • Bluetooth
  • Zasilania napięciem 12 V (zasilacz 12 V w zestawie)
  • Adaptacyjne usuwanie przeplotu (DMDI)
  • LG ThinQ z aplikacją na smartfony
  • HbbTV (Hybrid Broadcast Broadband TV)
  • Miracast
  • Bluetooth 5.0 z obsługą LG Sound SyncAirplay
  • Strojenie Skylink FastScan
Funkcje Programator czasu
Funkcje DNR
Funkcje DCF
Funkcje Zegar
Funkcje ECO
Funkcje Automatyczne wyłączenie
Funkcje Time shift
Funkcje Wyłączenie obrazu (dla radia)
Funkcje Wielojęzyczne menu OSD
Funkcje Wyłącznik czasowy
Funkcje Asystent głosowy ThinQ AI
Funkcje EPG
Funkcje Blokada rodzicielska
Funkcje Automatyczne skanowanie kanałów
System dźwięku
  • Dolby Digital Plus
  • Korektor
Max. moc głośników (sumaryczna) 18 W
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Tryb hotelowy Nie
Procesor
  • CPU: ARM Quad Core CA55
  • GPU: MALI G31 MP2
  • ROM: 1,5 GB
  • RAM: 8 GB
Wbudowana pamięć RAM 8 KB
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Gniazda we/wy 1 x Wejście antenowe
Gniazda we/wy 1 x Mini AV in
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 28 W
Akcesoria w zestawie
  • Pilot
  • Zasilacz 12V
Wysokość 423 mm
Wysokość z podstawą 472 mm
Szerokość 719 mm
Głębokość 82 mm
Głębokość z podstawą 205 mm
Waga 3 kg
Waga z podstawą 3.3 kg
Pozostałe parametry
Interfejs SMART:
  • Interfejs webOS SMART TV
  • MAX, DISNEY+, Netflix, Prime Video, Youtube, Spotify, Deezer
  • ONEPLAY alkalmazás, Aplikacja O2 TV
  • Magenta TV, Skylink CZ, Voyo, Seznam.cz, SledovaniTV, Lepí.TV, Telly, Magio Go, Antik TV
Łączność:
  • Wbudowany moduł Wi-Fi (2,4/5 GHz)
  • Miracast
  • Bluetooth 5.0 z obsługą LG Sound Sync
  • AI ThinQ - asystent głosowy (pilot magic nie znajduje się w zestawie)
  • Airplay
Odbiór sygnału:
  • DVB-T2 (H.265, maks. 1366 x 768/60 p)
  • DVB-T
  • DVB-C
  • DVB-S2 (H.265, maks. 1366 x 768/60 p)
  • Strojenie Skylink FastScan
Wejścia i wyjścia:
  • 3× HDMI CEC (1 × ARC), Mini AV in, RJ45, wyjście optyczne, 2x USB 2.0 (5 V 0,5 A), wyjście słuchawkowe 3,5 mm Jack