Producenci
Sencor Telewizor QLED 32 cale SLE 32QF860B Smart webOS Full HD
Opis
Telewizor 40cali QLED SMART webOS LG
Dane techniczne
| Model | SLE 40QF860B QLED |
| Panel | QLED |
| Przekątna ekranu | 40" |
| Technologia HD | Full HD |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | DVB-T2/HEVC (H.265) |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-4 (H.264) |
| Tuner TV | DVB-C |
| Tuner TV | DVB-S2 |
| Smart TV | Tak |
| System TV | WebOS LG |
| Obraz | HLG |
| Obraz | HDR10 |
| Obraz | DNR |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Funkcje | Asystent głosowy ThinQ AI |
| Funkcje | ECO |
| Funkcje | Wyłącznik czasowy |
| Funkcje | Automatyczne wyłączenie |
| Funkcje | Wyłączenie obrazu (dla radia) |
| Funkcje | Automatyczne skanowanie kanałów |
| Funkcje | DCF |
| Funkcje | EPG |
| Funkcje | Blokada rodzicielska |
| Funkcje | Zegar |
| Funkcje | Programator czasu |
| Funkcje | DNR |
| Funkcje | Time shift |
| Funkcje | Wielojęzyczne menu OSD |
| Funkcje specjalne |
|
| System dźwięku |
|
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 16 W |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Tryb hotelowy | Nie |
| Procesor |
|
| Wbudowana pamięć RAM | 8 GB |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x Gniazdo CI/Cl+ |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x Wejście antenowe |
| Gniazda we/wy | 1 x Mini AV in |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Pobór mocy | 36 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 512 mm |
| Wysokość z podstawą | 554 mm |
| Szerokość | 892 mm |
| Głębokość | 85 mm |
| Głębokość z podstawą | 222 mm |
| Waga | 5.2 kg |
| Waga z podstawą | 5.5 kg |
| Pozostałe parametry | Interfejs SMART:
Łączność:
Odbiór sygnału:
Wejścia i wyjścia:
Odtwarzane formaty:
Inne:
|