Producenci
Sencor Telewizor Smart 4K SLE 55MU700 Mini LED SMART VIDAA od Hisens Bluetooth
Opis
VIDAA SMART TV od Hisens
Technologia MINI LED
Przekątna wyświetlacza 139 cm (55"), rozdzielczość UHD
Dane techniczne
| Model | SLE 55MU700TCSB UHD SMART TV |
| Panel | D-LED |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-4 (H.264) |
| Tuner TV | DVB-C |
| Tuner TV | DVB-T2/HEVC (H.265) |
| Tuner TV | DVB-S2 |
| Smart TV | Tak |
| System TV | VIDAA |
| Obraz | HDR10 |
| Obraz | HLG |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Technologie |
|
| Funkcje | Blokada rodzicielska |
| Funkcje | Time shift |
| Funkcje | Programator czasu |
| Funkcje | DNR |
| Funkcje | Wielojęzyczne menu OSD |
| Funkcje | Automatyczne skanowanie kanałów |
| Funkcje | Automatyczne wyłączenie |
| Funkcje | Wyłączenie obrazu (dla radia) |
| Funkcje | DCF |
| Funkcje | Zegar |
| Funkcje | AVL |
| Funkcje | EPG |
| Funkcje specjalne | Interfejs SMART:
Łączność:
|
| System dźwięku |
|
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 16 W |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Tryb hotelowy | Tak |
| Procesor | Chipset i pamięci:
|
| Wbudowana pamięć RAM | 4 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 1.5 GB |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Gniazda we/wy | 1 x Wejście antenowe |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x Gniazdo CI/Cl+ |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x AV |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x Optical |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 71.8 cm |
| Wysokość z podstawą | 78.3 cm |
| Szerokość | 123 cm |
| Głębokość | 7.1 cm |
| Głębokość z podstawą | 24.5 cm |
| Waga | 14 kg |
| Waga z podstawą | 14.8 kg |
| Pozostałe parametry | Odtwarzane formaty:
Inne:
|