Producenci
Sencor Telewizor Smart 4K SLE 65MU700 Mini LED SMART VIDAA od Hisens Bluetooth
Opis
VIDAA SMART TV od Hisens
Technologia MINI LED
Przekątna wyświetlacza 164 cm (65"), rozdzielczość UHD
Dane techniczne
| Model | SLE 65MU700TCSB UHD SMART TV |
| Panel | D-LED |
| Przekątna ekranu | 65" |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-4 (H.264) |
| Tuner TV | DVB-C |
| Tuner TV | DVB-T2/HEVC (H.265) |
| Tuner TV | DVB-S2 |
| Tuner TV | Brak |
| Smart TV | Tak |
| System TV | VIDAA |
| Obraz | HDR10 |
| Obraz | HLG |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Technologie |
|
| Funkcje | Programator czasu |
| Funkcje | Automatyczne skanowanie kanałów |
| Funkcje | AVL |
| Funkcje | EPG |
| Funkcje | Blokada rodzicielska |
| Funkcje | Time shift |
| Funkcje | Wielojęzyczne menu OSD |
| Funkcje | DNR |
| Funkcje | Automatyczne wyłączenie |
| Funkcje | DCF |
| Funkcje | Zegar |
| Funkcje specjalne | Interfejs SMART:
Łączność:
|
| System dźwięku |
|
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 16 W |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Tryb hotelowy | Tak |
| Procesor | Chipset
|
| Wbudowana pamięć RAM | 4 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 1.5 GB |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x Optical |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x Gniazdo CI/Cl+ |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x AV |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x Wejście antenowe |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 83.8 cm |
| Wysokość z podstawą | 90.5 cm |
| Szerokość | 144.7 cm |
| Głębokość | 7.1 cm |
| Głębokość z podstawą | 24.3 cm |
| Waga | 20.6 kg |
| Waga z podstawą | 21.2 kg |
| Pozostałe parametry | Interfejs SMART:
Łączność:
Odbiór sygnału:
Odtwarzane formaty:
Inne:
|