Producenci
Sencor Telewizor przenośny 9 SPV 7926T z DVD, Tuner DVB-T MPEG4
Opis
Dane techniczne
| Panel | LCD |
| Przekątna ekranu | 9'' |
| Technologia HD | Brak |
| Rozdzielczość | 800 x 480 |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-2 |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-4 (H.264) |
| Tuner TV | DVB-T2/HEVC (H.265) |
| Smart TV | Nie |
| System TV | Brak |
| PVR/DVR | Nie |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Funkcje | Odtwarzanie napisów |
| Funkcje | Blokada rodzicielska |
| Funkcje | Wielojęzyczne menu OSD |
| System dźwięku | Dolby Digital |
| Tryb hotelowy | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 2 x 3,5 mm minijack |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 108 mm |
| Szerokość | 278 mm |
| Głębokość | 235 mm |
| Waga | 1.37 kg |
| Pozostałe parametry | Slot na kartę SD (do 32 GB) |