Producenci
Sencor Transmiter FM SWM 3535 BT Modulator BT / MP3, 2x USB, micro TF/SD
Opis
Dane techniczne
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Odtwarzanie z USB | Tak |
| Odtwarzane formaty audio | WAV |
| Odtwarzane formaty audio | WMA |
| Odtwarzane formaty audio | FLAC |
| Odtwarzane formaty audio | MP3 |
| Pilot | Nie |
| Zakres częstotliwości FM | 87,5 - 108,0 MHz |
| Funkcje specjalne |
|
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Złącza | 2 x USB 2.0 |
| Kolor | Żółty |
| Kolor | Grafitowy |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Zielony |
| Wymiary | 38 x 70 x 48 mm |
| Waga | 27 g |
| Pozostałe parametry |
Głośność:
|