Producenci
Sencor Transmiter FM SWM 4545 Bluetooth, MP3, USB,WMA,FLAC, WAV
Opis
Modulator samochodowy BT / MP3
Dane techniczne
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Odtwarzanie z USB | Tak |
| Odtwarzane formaty audio | WAV |
| Odtwarzane formaty audio | MP3 |
| Odtwarzane formaty audio | FLAC |
| Odtwarzane formaty audio | WMA |
| Pilot | Nie |
| Zakres częstotliwości FM | 87,5 - 108,0 MHz |
| Funkcje specjalne |
|
| Zasilanie | Akumulator |
| Złącza | 2 x USB |
| Kolor | Niebieski |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 47 x 80 x 40 mm |
| Waga | 35 g |
| Pozostałe parametry |
|