Producenci
Sennheiser EPOS PC7 USB
Opis
EPOS PC 7 USB - Słuchawka multimedialna ze złączem USB dla VoIP z pałąkiem nagłownym na jedno ucho, mikrofon z wyciszaniem szumów. Kompatybilna z rozwiązaniami producentów UC
- USB plug-and-play: po prostu podłącz zestaw do portu USB w swoim PC lub Macu i zacznij rozmawiać przez sieć
- Stereofoniczny: idealne rozwiązanie słuchawkowe na dwoje uszu do komunikacji internetowej VoIP, rozmów przez telefon komórkowy oraz miłośników muzyki
- Kontrola poziomu głośności: liniowy kontroler ( PC 8 USB) pozwala Ci modyfikować poziom głośności lub wyciszać dźwięk bez konieczności poszukiwania właściwych ustawień w komputerze
- Usuwanie szumów: dzięki eliminującemu zbędne hałasy mikrofonowi z wyciszaniem szumów będziesz w pełni czytelny bez konieczności podnoszenia głosu
- Lekki i wygodny: bardzo lekka konstrukcja pałąka nagłownego pozwala na komfort użytkowania przez długi czas
- Jakość za niewielkie pieniądze: doskonała przejrzystość dźwięku i trwałość za niewygórowaną cenę
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Nawigacja |
| Przeznaczenie | Telewizja |
| Przeznaczenie | Call center |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB |
| Dźwięk | Mono |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 42 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 17000 Hz |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 62 g |
| Pozostałe parametry | DANE TECHNICZNE:
|